Firma Rehberi > Gıda & Market & Restoran & Otel > Emlak & Konut & İşyeri > Vasıta & Satılık & Kiralık > Endüstri & Sanayii & Tamir Bakım > Yedek Parça, Aksesuar, Donanım & Tuning > İkinci El ve Sıfır Alışveriş > Avukat & Hukuk Büroları > Online & Örgün Ders Verenler > Otel & Pansiyon & Motel > Ustalar Ve Hizmetler > Özel Sağlık Kuruluşları & Eczaneler > Hediyelik Eşya & Takı Tasarım & Çiçekci > Marketler > Restoranlar > Oteller > Konut > İşyeri > Arsa > Turistik Tesis > Avukatlar > Hukuk Büroları > Fabrikalar > Orta Ölçekli , Küçük Sanayi > Atölyeler Tamir bakım > Tüm Sektörler > Hediyelik Eşya & Takı > Çiçekçiler > Otel > Pansiyon > Motel > Tablet, Bilgisayar & Cep telefonu & Kamera > Ev Dekorasyon > Elektrikli Ev Aletleri > Giyim & Aksesuar > Anne & Bebek > Müzik & Enstrüman > Takı & Mücevher & Altın > Bahçe & Yapı market > Ofis & Kırtasiye > Lise & Üniversite > İlkokul & Ortaokul > Yabancı Dil > Direksiyon > Müzik & Enstrüman > Mesleki Dersler > Düğün & Davet & Tören Salonları > Düğün Mekanları > Düğün Salonları > Gelinlik > Düğün Organizasyon > Gelin Saçı ve Makyajı > Abiye ve Nişanlık > Satılık Araçlar > Kiralık Araçlar > Vip Araçlar > İş Makineleri > Özel Sağlık Kuruluşları & Eczaneler > Semt Poliklinikleri > Eczaneler > Özel Hastaneler > Ustalar Ve Hizmetler > İnşaat Ustası > Sıva Ustası > Kalebodur Ustası > Boya Badana Ustası > Tesisat Ustası > Çilingir > Marangoz & Mobilya ustası > Medical Market >
Hakkında

SEO
Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. SEO danışmanlığı ajansı olarak Arama Motoru Optimizasyonu alanında web siteniz için tüm iyileştirme çalışmalarını yaparken aynı zamanda bu alanda kalıcı sonuçlar hedefliyoruz..

SEO
(Arama Motoru Optimizasyonu)
Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Bu da web sitelerinin arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi ile mümkün olur. Kapsamlı bir SEO çalışması tüm bu arama motoru kriterlerini , sitenin genel görünümünü ve içeriğini dikkate alarak yapılır.

Dijital Reklam ve Performans Pazarlama
Performans pazarlamasında hedef KPI olur ve bu KPI'ların en üst düzeye ulaşması için tüm dijital reklam mecralarında veriye dayalı optimizasyonlar yapılır. Satış ve/veya etkileşim yaratan, performansa dayalı internet reklamcılığında dikkat çeken en önemli unsur: Sonuç odaklı çalışıyor olması ve başarı oranlarının yüksek olmasıdır.

Şirketiniz, İş Ortağı statüsü elde ederek Google Ads için gereken beceri ile uzmanlığı kanıtladığını, Google'da gerekli tutarda reklam harcaması yaptığını, şirket ve müşteri gelirlerinde artış sağladığını, müşteri tabanını koruyup daha da büyüttüğünü göstermiş olur. Şirketinizin İş Ortağı statüsü sayesinde, internet siteniz ve pazarlama materyallerinizde gösterilebilecek Google Partner rozeti de dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanırsınız.
Bu makalede, yeni Google Partner rozetini kazanma koşulları açıklanmakta ve mevcut Google Partner rozeti koşulları ile yeni Google Partner rozeti koşullarının karşılaştırması gösterilmektedir. Bu makale, mevcut Premier Google Partner rozeti koşullarının bir karşılaştırmasını ve 2022 Premier Google İş Ortağı koşullarının önizlemesini de içermektedir.

Fotoğraf Galerisi

Hızlı Ulaşım
Kapalı

Açılış Saatleri

  • Cumartesi 09 am - 06 pm
  • Pazar 09 am - 06 pm
  • Pazartesi 09 am - 06 pm
  • Salı 09 am - 06 pm
  • Çarşamba 09 am - 06 pm
  • Perşembe 09 am - 06 pm
  • Cuma 09 am - 06 pm

Video


Location

Yorum

0.0 Toplam 0 Yorum
1 Yıldız
2 Yıldız
3 Yıldız
4 Yıldız
5 Yıldız

Sign In